Basamak Silimi ve Parlatma Hizmetleri

Hizmetler,Hizmetlerimiz,kombi temizleme,petek temizleme,Temizlik

Basamak Silimi ve Parlatma Hizmetleri

Basamak Silimi Uygulamaları, Mermer, Granit, Karo ve Doğal Taşlar İçin de Yapılmaktadır. Bunun ile Birlikte Basamak Silimi Farklı Taşların Kendisine Özgü Silim ve Parlatma Yöntemleri Vardır.
Bu Yöntemlerinden Biri Hatalı Yapıldığı Takdirde Doğal Taş, Yapısı Bozulacak ve Basamak Yüzeylerinde Matlık, Kolaylıkla Deformasyon Olacaktır.

İstanbul Basamak Silimi ve Parlatma

Bu Kadar Özen Gösterilmesi Gereken Temizlikler İse Sadece O İşe Uygun Makineler ile Yapılmaktadır.
Bu Neden ile Zemin Restorasyon Basamak Silimi, Bu Alanda Kendini Kanıtlamış, Basamak Temizlik ve Basamak Parlatma Alanında Hizmet Veren Makineleri ile Basamaklarda Silim ve Parlatma İşlemlerini Yapmaktadır.
Son Teknoloji Makineleri Özel Olarak Getirilen Vakumlu Basamak Silme, Parlatma Makineleri, Kaliteli Emme Gücü ile Kirin ve Pisliğin Tamamını Emerek ve Emdiği Tüm Kiri de Suya Hapsederek Toz ve İz Bırakma Olayını Kesinlikle Engellemektedir.
Çeşitli Yöntemlerle Uygulanan, Temizlik, Cila ve Parlatma, İşlemleri Sırasında Ortaya Çıkan Kirli Su, Vakum Teknolojisi ile Yüzeye Dokunmadan Atıldığından Herhangi Bir Nedenle Zemin Üzerinde Pis Sudan Kaynaklı İzler Bırakmaz.

Danışma Hattı:  0546940 2175

Beton SilimiBeton temizlemeGenelGider Açma ServisiGranit silimiGranit temizlemeMermer SilimiMermer temizlemeTesisat sorunları

konuşmayı başlat
1
Yardım?
Tel: 05469402175
Merhaba
Yardım Edebilirmiyim